dopomoga.gov.md 👈
DONEAZĂ AICI PENTRU REFUGIAȚII DIN UCRAINA • DONATE HERE FOR THE REFUGEES FROM UKRAINE • ПОЖЕРТВУЙТЕ ТУТ ДЛЯ БІЖЕНЦІВ З УКРАЇНИ

Cariere

Filters
  1. ANUNŢ cu privire la ocuparea a 19 funcții publice vacante (până la 18.11.2022)
  2. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 23.09.2022)
  3. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 3 funcții publice vacante (până la 23.09.2022)
  4. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 6 funcții publice vacante (până la 23.09.2022)
  5. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 02.09.2022)
  6. ANUNŢ cu privire la ocuparea a 10 funcții publice vacante (până la 02.09.2022)
  7. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 02.09.2022)
  8. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 02.09.2022)
  9. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 4 funcții publice vacante (până la 22.07.2022)
  10. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 22.07.2022)
  11. ANUNȚ concurs pentru ocuparea funcției de director al Agenției de Dezvoltare Sud  Cerere de participare la concurs [DESCARCĂ]
  12. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 24.06.2022)
  13. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 4 funcții publice vacante (până la 24.06.2022)
  14. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 20.05.2022)
  15. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 20.05.2022)
  16. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 04.05.2022)
  17. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 04.05.2022)
  18. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 21.04.2022)
  19. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 21.04.2022)
  20. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 21.04.2022)
  21. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 4 funcții publice vacante (până la 31.03.2022)
  22. A N U N Ţ cu privire la condițiile de  desfășurare a concursului privind ocuparea funcţiilor publice vacante în cadrul aparatului central al Ministerului Infrastructurii și Dezvoltării Regionale (15.03.2022)
  23. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru funcția publică vacantă (până la 17.03.2022)
  24. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 15.03.2022)
  25. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 3 funcții publice vacante (până la 15.03.2022)
  26. ANUNŢ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 4 funcții publice vacante (până la 28.02.2022)
  27. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 5 funcții publice vacante (până la 08.02.2022)
  28. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 3 funcții publice vacante (până la 28.01.2022)
  29. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 4 funcții publice vacante (până la 04.01.2022)
  30. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 30.12.2021)
  31. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 2 funcții publice vacante (până la 17.12.2021)
  32. ANUNȚ cu privire la ocuparea funcțiilor de membru al comitetelor tehnice pentru reglementare tehnică în construcții
  33. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru ocuparea funcției publice vacante de Șef Serviciu audit intern
  34. ANUNȚ REPETAT cu privire la prelungirea concursului pentru 7 funcții vacante, la care au aplicat mai puțin de doi candidați (15.11.2021)
  35. ANUNŢ  cu privire la condițiile de  desfășurare a concursului privind ocuparea funcţiilor publice vacante/temporar vacante în cadrul aparatului central al Ministerului Infrastructurii și Dezvoltării Regionale (15.10.2021) 

Direcţia management institutional, consultant superior

1. Dahnovici Alesia
2. Cociorvă Oxana

Serviciul transport feroviar, consultant principal

1. Trandafilov-Timofti Mariana
2. Dragoman Sergiu

Direcția politici de dezvoltare regional, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant superior

1. Eșanu Veronica
2. Rotari Rodica
3. Lapotiuc Viorica

Serviciul transport naval, consultant principal

1. Munteanu Eduard
2. Dragoman Sergiu

Data și ora desfășurării probei scrise – 24 noiembrie 2022, ora 13-00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B.Bodoni, Casa Guvernului.

Direcţia urbanism, construcții și locuințe, șef direcție

1. Ivanov Valeriu

 

Data și ora desfășurării probei scrise – 06 octombrie 2022, orele 09-00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B.Bodoni, Casa Guvernului.

Direcţia politici în domeniul energetic, consultant principal

1. Vițu Vlad


Data și ora desfășurării probei scrise – 06 octombrie 2022, orele 09-00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B.Bodoni, Casa Guvernului.

Direcţia transport rutier, consultant principal

1. Șevciuc Mihai
2. Leahu Diana
3. Ursu Iurie
4. Clima Valeria

Direcția politici de dezvoltare regională, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant principal

5. Lapotiuc Viorica
6. Paraniuc Alexandru
7. Leahu Diana
8. Rusu Olesea

Serviciul cooperare în transport, consultant principal

9.  Lapotiuc Viorica
10. Cornea Nicolae
11. Macovei Victoria
12. Gheorghiță Călin

Serviciul transport naval, consultant principal

13. Bistrițchi Vitalii
14. Șevciuc Mihai

 

Data și ora desfășurării probei scrise – 16 septembrie 2022, ora 10:00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B.Bodoni, Casa Guvernului

 

Direcția infrastructura de transport, consultant superior 

1. Gorei Tatiana

Data şi ora desfășurării probei scrise – 19 august 2022, ora 09:00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Secția juridică, consultant principal

1. Vasilica Vera
2. Ponîrniche Oleg

Data şi ora desfășurării probei scrise – 24  mai 2022, ora 10:00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Șef Serviciu transport aerian

1. Buga Dumitrița

Data şi ora desfășurării probei scrise – 24 mai  2022, ora 10:00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului

Direcția politici în domeniul energetic,  consultant principal

  1. Cijov Pavel

Serviciul cooperare în transport, consultant principal 

  1. Gheorghiță Călin
  2. Banaga Ilie
  3. Mustață Mihaela

Data şi ora desfășurării probei scrise – 03 mai  2022, orele  10:00, sala de ședințe bir. 246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

 

Serviciul audit intern, șef Serviciu
  1. Catîrău Mircea
 
Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal
  1. Caraman Svetlana
  2. Tanas Silvia
  3. Zaharia Cristina
  4. Tricolenco Alexandra


Data şi ora desfășurării probei scrise – 08 aprilie 2022, orele 10 -00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Direcția politici în domeniul energetic,  Șef Direcție
  1. Mihu Nicolae
  2. Cojocaru Andrei
  3. Comerzan Dumitru
 
Direcția infrastructură de comunicații, consultant principal
  1. Jalba Victoria
  2. Zubcu Ion
  3. Bazic Eugeniu
Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, Șef Secție
  1. Colesnic  Igori
  2. Coțofan Anastasia
  3. Cucerca Aliona
  4. Boșneaga Alexei
Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, consultant principal
  1. Raducan Denis
  2. Coțofan Anastasia
  3. Cucerca Aliona
  4. Hadji Corina
Serviciul transport aerian,  Șef Serviciu
  1. Ursu Constantin
  2. Ursu Victoria
  3. Buga Dumitrița
 
Data şi ora desfășurării probei scrise –  08 aprilie 2022, orele  10-00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.
Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici în urbanism, consultant superior 
 
1. Sultan Mihaela
2. Tufar Octavian
 
Serviciul transport naval, Șef Serviciu
 
1. Popov Piotr
 
Data şi ora desfășurării probei scrise – 22  martie 2022, ora 09-00, sala de ședințe, bir.246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Direcția politici de dezvoltare regională, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant superior (funcție temporar vacantă)

1. Chiosea Dmitrii
2. Parcevschii  Nicolae
3. Andoni Sergiu

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant  principal

1. Gori Gheorghe
2. Nesteriuc Gheorghii
3. Comerzan Lucia
4. Moga Vasile
5. Marin Crina

Data şi ora desfășurării probei scrise –  09 martie 2022, ora 10-00, sala de ședințe, bir.246, etajul II, MIDR. Intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

 

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici în urbanism, consultant superior 

1. Niculseanu Vitalie

Direcția infrastructură de transport, consultant superior

1. Prunici Tudor
2. Harjevschi Vitalie

Serviciul transport naval, Șef Serviciu

1. Popov Piotr

Direcția politici de dezvoltare regională, consultant superior 

1. Mura Ana
2. Andoni Sergiu
3. Marin Crina
4. Macaru Dumitru

Data şi ora desfășurării probei scrise – 16 februarie 2022, orele 10 -00, sala de ședințe bir.246, etajul II, MIDR intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Serviciul transport feroviar, consultant principal

1. Gori Gheorghe

2. Nirca Tatiana

Serviciul audit intern, șef Serviciu

1. Ursachi Alexandru

2. Ozerov Daniela

Data şi ora desfășurării probei scrise – 04 februarie 2022, orele 10-00, sala de ședințe bir.246, etajul II, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

 

Direcția infrastructură de transport, consultant superior

1. Neaga Liubovi

Serviciul transport naval, Șef Serviciu

2. Talmazan Ghenadie

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal (2 unități)

3. Negruța Mihail

4. Suharenco Sergiu

5. Moga Vladimir

6. Marian Adriana

7. Rusu Mariana

Data şi ora desfășurării probei scrise – 11 ianuarie 2022, orele 09 -00, sala de ședințe a MIDR, bir.246, etajul II, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politii și reglementări tehnice în construcții, consultant principal

1. Pricop Anatol

2. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, Șef Serviciu

3. Angheluța Vasile

4. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, consultant principal

5. Talmazan Ghenadie

6. Cazacu Adela

Direcția politici de dezvoltare regională, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant superior (funcție temporar vacanta)

7. Munteanu Eduard

8. Chirilov Dumitru

Serviciul audit intern, auditor intern superior

10. Calioglu Lilian

Data şi ora desfășurării probei scrise – 10 decembrie 2021, orele 10:00, sala de ședințe, bir.246, etajul II, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Direcția politici de dezvoltare regională, consultant superior

1. Cataraga Adina

2. Costin Alexandru

3. Luța Natalia

4. Chiosea Dmitrii

Direcția politici de dezvoltare regională, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant principal

5. Buzulan Alexei

6. Hîncu Victoria

7. Vladicescu Viorica

8. Deleanu Cristina

9. Sclifos Natalia

10. Lupușor David

11. Chirilov Dumitru

12. Paraniuc Alexandru

Serviciul audit intern, șef Serviciu

13. Novițchii Natalia

14. Catîrău Mircea

Direcția management instituțional, consultant superior

15. Ipati Natalia

16. Ivanov Tatiana

17. Budu Tatiana

18. Coica Aliona

19. Luța Natalia

20. Dogot Corina

21. Antoci Lucia

22. Roșca Corneliu

23. Cațer Elena

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal (2 unități)

24. Leșco Octavian

25. Moraru Liliana

26. Ranga Iulia

27. Donighevici Diana

28. Șușu Maria

29. Carauș Sergiu

30. Potlog Viorica

31. Arama Iuliana

32. Cojocari Oltița

Data și ora desfășurării probei scrise - 18 noiembrie 2021, orele 10.00, sala de ședințe a Guvernului, etajul I, intrarea din str. B. Bodoni, Casa Guvernului

Direcția analiză, monitorizare și evaluare a politicilor, Consultant superior

1. Buzulan Alexei

2. Codrean Ludmila

3. Roșca Corneliu

4. Stăvilă Ecaterina

5. Coica Aliona

6. Cucer Ana -Maria

Direcția politici în domeniul energetic, Șef adjunct direcție

7. Pompărău Nolina

8. Gubadov Zamir

9. Ungureanu Sergiu

10. Lica Sergiu

11. Șaptefraț Andrei

Direcția politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unități)

12. Mardari Zinaida

13. Cucuietu Alexandru

14. Rachier Vasile

15. Negru Nicolae

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici în urbanism, consultant superior

16. Frunza Nina

17. Pricop Anatol

18. Cataraga Adina

19. Olaru Alexandru

20. Leșco Octavian

21. Rusnac Andrei

22. Guțu Marin

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal

23. Neaga Liubovi

24. Guțu Marin

Direcția transport rutier, consultant principal

25. Andoni Sergiu

26. Rodideal Constantin

27. Iurcu Vadim

28. Guțu Marin

Data și ora desfășurării probei scrise - 17 noiembrie 2021, orele 10.00, sala de ședințe a Guvernului, etajul I, intrarea din str. B. Bodoni, Casa Guvernului

Direcția transport rutier, consultant principal

1. Șevciuc Mihai
2. Leahu Diana

Direcţia politici de dezvoltare regional, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant principal

1. Paraniuc Alexandru
2. Leahu Diana
3. Rusu Olesea

Serviciul cooperare în transport, consultant principal

1. Macovei Victoria


Data și ora desfășurării interviului – 30 septembrie 2022, ora 09:00, sala de ședințe bir. 246, etajul II, MIDR, intrarea din strada B.Bodoni, Casa Guvernului.

 

Agenția de Dezvoltare Regională Sud, director

1. Matei Andrei
2. Pînzari Ion
3. Gore Constantin
4. Veverița Vitalie
5. Zlati Olga
6. Hristov Nicolae

Interviul se va desfășura la data de 5 septembrie 2022, ora 10:00, mun. Chișinău, str. Piața Marii Adunări Naționale nr. 1, et. 2, bir.246

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal

1. Vasilica Vera

Data şi ora desfășurării interviului – 31 mai 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.244, ora 10:00.

Serviciul cooperare în transport, consultant principal

  1. Musteață Mihaela


Data şi ora desfășurării interviului – 10 mai 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.244, orele 11-00.

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal

  1. Zaharia Cristina

Data şi ora desfășurării interviului – 14 aprilie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 10-00.

Direcția infrastructură de comunicații, Consultant principal
 
  1. Bazic Eugeniu
  2. Zubcu Ion
Direcția urbanism construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, Șef Secție
 
  1. Boșneaga Alexei
Direcția urbanism construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, Consultant principal
 
  1. Cucerca Aliona
 
Data şi ora desfășurării interviului – 14 aprilie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 10-00.

Direcția urbanism, construcții și locuințe,  Secția politici în urbanism, consultant superior

1. Tufar Octavian 

Data şi ora desfășurării interviului – 25  martie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, ora  9-30.

Direcția politici de dezvoltare regională, Secția relații cu instituțiile de dezvoltare regională, consultant superior (funcție temporar vacantă)

1. Parcevschii Nicolae

Data şi ora desfășurării interviului – 22 martie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, ora 14-00

Direcția politici de dezvoltare regională,  consultant superior

1. Macaru Dumitru
2. Andoni Sergiu
3. Marin Crina

Data şi ora desfășurării interviului – 25 februarie  2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir. 246, ora 10-00.

 

Consultant principal, Serviciu transport feroviar

1. Nirca Tatiana

Data şi ora desfășurării interviului – 11 februarie  2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 11-00.

Consultant principal (2 funcții), Secția juridică, Direcția management instituțional

  1. Negruța Mihail
  2. Marian Adriana
  3. Suharenco Sergiu

Data şi ora desfășurării interviului – 18 ianuarie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 10-00.

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politii în urbanism, consultant superior

1. Pricop Anatol

2. Neaga Liubovi

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, Șef Serviciu

3. Voiticovschi Radu

Data şi ora desfășurării interviului – 12 ianuarie 2022, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 10-00.

Serviciul audit intern, șef Serviciu

1. Novițchii Natalia

Direcția management instituțional, consultant superior

2. Budu Tatiana

Direcția management instituțional, Secția financiar-administrativă, consultant superior

3. Cațer Elena

4. Roșca Corneliu

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal 

5. Moraru Liliana

Data şi ora desfășurării interviului – 26 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir. 246, orele 10-00.

Direcția analiză, monitorizare și evaluare a politicilor, Consultant superior

1. Codrean Ludmila

2. Coica Aliona

3. Stăvilă Ecaterina

Direcția politici în domeniul energetic, Șef adjunct direcție

4. Ungureanu Sergiu

Direcția politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unități) 

5. Negru Nicolae

6. Mardari Zinaida

7. Rachier Vasile

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici în urbanism, consultant superior 

8. Pricop Anatol

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, Șef Serviciu

9. Guțu Marin

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal

10. Guțu Marin

Direcția transport rutier, consultant principal

11. Guțu Marin

12. Iurcu Vadim

Data şi ora desfășurării interviului – 29 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir. 246, orele 10-00.

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal 
 
1. Vasilica Vera

Serviciul cooperare în transport, consultant principal

1. Musteață Mihaela

  

Direcția infrastructură de comunicații, consultant principal

  1. Bazic Eugeniu

Direcția urbanism construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, șef Secție

  1. Boșneaga Alexei

Direcția urbanism construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, consultant principal

  1. Cucerca Aliona

Serviciul audit intern, șef Serviciu

  1. Catîrău Mircea

Serviciul transport feroviar, consultant principal

1. Nirca Tatiana

 

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal

1. Marian Adriana  

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, Șef Serviciu

  1. Voiticovschi Radu

Direcția urbanism, construcții și locuințe, Secția politici și reglementări tehnice în construcții, consultant principal

1. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, consultant principal

2. Cazacu Adela

Direcția analiză, monitorizare și evaluare a politicilor, Consultant superior 

1. Stăvilă Ecaterina

Direcția politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unități)

2. Negru Nicolae

3. Mardari Zinaida

Direcția infrastructură de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal 

4. Guțu Marin

Direcția transport rutier, consultant principal 

5. Iurcu Vadim

Direcția management instituțional, consultant superior

1. Budu Tatiana

Direcția management instituțional, Secția financiar-administrativă, consultant superior

2. Cațer Elena

Direcția management instituțional, Secția juridică, consultant principal 

3. Moraru Liliana

Director, Agenția de Dezvoltare Regională Sud

1. Matei Andrei
2. Pînzari Ion
3. Gore Constantin
4. Veverița Vitalie
5. Zlati Olga
6. Hristov Nicolae

Interviul se va desfășura la data de 5 septembrie 2022, ora 10:00, mun. Chișinău, str. Piața Marii Adunări Naționale nr. 1, et. 2, bir.246

Director, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

1. Moraru Ion

Director adjunct, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

2. Șipitca Veaceslav

Director, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

1. Moraru Ion

Director adjunct, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

2. Șipitca Veaceslav

3. Truhin Iurie

Data şi ora desfășurării interviului – 09 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, et. II, bir.246, orele 10:00.

Director, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

1. Moraru Ion

2. Tesa Iurie

3. Șipitca Veaceslav

4. Truhin Iurie

5. Rabei Viorel

6. Moroi Nicolae

7. Vadim Ciubotaru

Director adjunct, Agenția pentru Supraveghere Tehnică

8. Tesa Iurie

9. Șipitca Veaceslav

10. Truhin Iurie

11. Curmei Ion

Data şi ora desfășurării probei scrise 29 octombrie 2021, orele 9-00, bir.246, etajul II, Ministerul Infrastructurii și Dezvoltării Regionale, Casa Guvernului.