dopomoga.gov.md ­čĹł
DONEAZ─é AICI PENTRU REFUGIA╚ÜII DIN UCRAINA ÔÇó DONATE HERE FOR THE REFUGEES FROM UKRAINE ÔÇó đčđ×đľđĽđáđóđĺđúđÖđóđĽ đóđúđó đöđŤđ» đĹđćđľđĽđŁđŽđćđĺ đŚ đúđÜđáđÉđçđŁđś

Careers

Filters

Direc╚Ťia urbanism, construc╚Ťii ╚Öi locuin╚Ťe, Sec╚Ťia politii ╚Öi reglement─âri tehnice în construc╚Ťii, consultant principal

1. Pricop Anatol

2. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, ╚śef Serviciu

3. Anghelu╚Ťa Vasile

4. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, consultant principal

5. Talmazan Ghenadie

6. Cazacu Adela

Direc╚Ťia politici de dezvoltare regional─â, Sec╚Ťia rela╚Ťii cu institu╚Ťiile de dezvoltare regional─â, consultant superior (func╚Ťie temporar vacanta)

7. Munteanu Eduard

8. Chirilov Dumitru

Serviciul audit intern, auditor intern superior

10. Calioglu Lilian

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii probei scrise – 10 decembrie 2021, orele 10:00, sala de ╚Öedin╚Ťe, bir.246, etajul II, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, intrarea din strada B. Bodoni, Casa Guvernului.

Direc╚Ťia analiz─â, monitorizare ╚Öi evaluare a politicilor, Consultant superior

1. Buzulan Alexei

2. Codrean Ludmila

3. Roșca Corneliu

4. St─âvil─â Ecaterina

5. Coica Aliona

6. Cucer Ana -Maria

Direc╚Ťia politici în domeniul energetic, ╚śef adjunct direc╚Ťie

7. Pomp─âr─âu Nolina

8. Gubadov Zamir

9. Ungureanu Sergiu

10. Lica Sergiu

11. ╚śaptefra╚Ť Andrei

Direc╚Ťia politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unit─â╚Ťi)

12. Mardari Zinaida

13. Cucuietu Alexandru

14. Rachier Vasile

15. Negru Nicolae

Direc╚Ťia urbanism, construc╚Ťii ╚Öi locuin╚Ťe, Sec╚Ťia politici în urbanism, consultant superior

16. Frunza Nina

17. Pricop Anatol

18. Cataraga Adina

19. Olaru Alexandru

20. Leșco Octavian

21. Rusnac Andrei

22. Gu╚Ťu Marin

Direc╚Ťia infrastructur─â de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal

23. Neaga Liubovi

24. Gu╚Ťu Marin

Direc╚Ťia transport rutier, consultant principal

25. Andoni Sergiu

26. Rodideal Constantin

27. Iurcu Vadim

28. Gu╚Ťu Marin

Data ╚Öi ora desf─â╚Öur─ârii probei scrise - 17 noiembrie 2021, orele 10.00, sala de ╚Öedin╚Ťe a Guvernului, etajul I, intrarea din str. B. Bodoni, Casa Guvernului

Direc╚Ťia politici de dezvoltare regional─â, consultant superior

1. Cataraga Adina

2. Costin Alexandru

3. Lu╚Ťa Natalia

4. Chiosea Dmitrii

Direc╚Ťia politici de dezvoltare regional─â, Sec╚Ťia rela╚Ťii cu institu╚Ťiile de dezvoltare regional─â, consultant principal

5. Buzulan Alexei

6. Hîncu Victoria

7. Vladicescu Viorica

8. Deleanu Cristina

9. Sclifos Natalia

10. Lupușor David

11. Chirilov Dumitru

12. Paraniuc Alexandru

Serviciul audit intern, șef Serviciu

13. Novi╚Ťchii Natalia

14. Catîr─âu Mircea

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, consultant superior

15. Ipati Natalia

16. Ivanov Tatiana

17. Budu Tatiana

18. Coica Aliona

19. Lu╚Ťa Natalia

20. Dogot Corina

21. Antoci Lucia

22. Roșca Corneliu

23. Ca╚Ťer Elena

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, Sec╚Ťia juridic─â, consultant principal (2 unit─â╚Ťi)

24. Leșco Octavian

25. Moraru Liliana

26. Ranga Iulia

27. Donighevici Diana

28. ╚śu╚Öu Maria

29. Carauș Sergiu

30. Potlog Viorica

31. Arama Iuliana

32. Cojocari Olti╚Ťa

Data ╚Öi ora desf─â╚Öur─ârii probei scrise - 18 noiembrie 2021, orele 10.00, sala de ╚Öedin╚Ťe a Guvernului, etajul I, intrarea din str. B. Bodoni, Casa Guvernului

Direc╚Ťia urbanism, construc╚Ťii ╚Öi locuin╚Ťe, Sec╚Ťia politii în urbanism, consultant superior

1. Pricop Anatol

2. Neaga Liubovi

Direc╚Ťia infrastructur─â de transport, Serviciul securitate în transport, ╚śef Serviciu

3. Voiticovschi Radu

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii interviului – 12 ianuarie 2022, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, et. II, bir.246, orele 10-00.

Serviciul audit intern, șef Serviciu

1. Novi╚Ťchii Natalia

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, consultant superior

2. Budu Tatiana

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, Sec╚Ťia financiar-administrativ─â, consultant superior

3. Ca╚Ťer Elena

4. Roșca Corneliu

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, Sec╚Ťia juridic─â, consultant principal

5. Moraru Liliana

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii interviului – 26 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, et. II, bir. 246, orele 10-00.

Direc╚Ťia analiz─â, monitorizare ╚Öi evaluare a politicilor, Consultant superior

1. Codrean Ludmila

2. Coica Aliona

3. St─âvil─â Ecaterina

Direc╚Ťia politici în domeniul energetic, ╚śef adjunct direc╚Ťie

4. Ungureanu Sergiu

Direc╚Ťia politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unit─â╚Ťi)

5. Negru Nicolae

6. Mardari Zinaida

7. Rachier Vasile

Direc╚Ťia urbanism, construc╚Ťii ╚Öi locuin╚Ťe, Sec╚Ťia politici în urbanism, consultant superior

8. Pricop Anatol

Direc╚Ťia infrastructur─â de transport, Serviciul securitate în transport, ╚śef Serviciu

9. Gu╚Ťu Marin

Direc╚Ťia infrastructur─â de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal

10. Gu╚Ťu Marin

Direc╚Ťia transport rutier, consultant principal

11. Gu╚Ťu Marin

12. Iurcu Vadim

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii interviului – 29 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, et. II, bir. 246, orele 10-00.

Direc╚Ťia urbanism, construc╚Ťii ╚Öi locuin╚Ťe, Sec╚Ťia politici ╚Öi reglement─âri tehnice în construc╚Ťii, consultant principal

1. Mihalaș Veronica

Serviciul transport naval, consultant principal

2. Cazacu Adela

Direc╚Ťia analiz─â, monitorizare ╚Öi evaluare a politicilor, Consultant superior

1. St─âvil─â Ecaterina

Direc╚Ťia politici în domeniul energetic, consultant principal (2 unit─â╚Ťi)

2. Negru Nicolae

3. Mardari Zinaida

Direc╚Ťia infrastructur─â de transport, Serviciul securitate în transport, consultant principal

4. Gu╚Ťu Marin

Direc╚Ťia transport rutier, consultant principal

5. Iurcu Vadim

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, consultant superior

1. Budu Tatiana

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, Sec╚Ťia financiar-administrativ─â, consultant superior

2. Ca╚Ťer Elena

Direc╚Ťia management institu╚Ťional, Sec╚Ťia juridic─â, consultant principal

3. Moraru Liliana

Director, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

1. Moraru Ion

Director adjunct, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

2. ╚śipitca Veaceslav

Director, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

1. Moraru Ion

Director adjunct, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

2. ╚śipitca Veaceslav

3. Truhin Iurie

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii interviului – 09 noiembrie 2021, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, et. II, bir.246, orele 10:00.

Director, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

1. Moraru Ion

2. Tesa Iurie

3. ╚śipitca Veaceslav

4. Truhin Iurie

5. Rabei Viorel

6. Moroi Nicolae

7. Vadim Ciubotaru

Director adjunct, Agen╚Ťia pentru Supraveghere Tehnic─â

8. Tesa Iurie

9. ╚śipitca Veaceslav

10. Truhin Iurie

11. Curmei Ion

Data ┼či ora desf─â╚Öur─ârii probei scrise 29 octombrie 2021, orele 9-00, bir.246, etajul II, Ministerul Infrastructurii ╚Öi Dezvolt─ârii Regionale, Casa Guvernului.